Anasayfa|Site Haritasi|Üyelik Sayfasi

ÜRÜN ARAMA

Yardım ve Destek

yardim.gif

Web sayfamızdan Online olarak sipariş verebilir ve sipariş takibi yapabilirsiniz.

     Üyelik kaydınızı eksiksiz olarak girmenizi rica ederiz.(ad soyad-işyeri ünvanı adresi-işyeri telefonu-gsm-il-ilçe-ve fatura bilgileri-açıklama bölümüne ise lütfen firmanızdan ve meslekteki durumunuzdan bahsediniz örnek:yetkili servis-özel servis-yedek parça satışı gibi ) üyelik başvurunuz çok kısa süre içerisinde verdiginiz işyeri telefonuyla size dönülerek onaylanacaktır.

      Fiyat listemizi ve size özel iskonto oranlarımızı görebilmeniz için web sayfamıza ücretsiz üye olabilirsiniz.

     Web sayfamızdan ürün ararken genel arama veya kategori seçerek ürün kodu veya ürün adını yazarak kolayca bulabilirsiniz.

     Ürün fiyatlarımız son haliyle güncel tutulmaktadır.listede bulunan ürünleri ekran görüntüsü olarak veya excel olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

     Ürün siparişlerinde önce ödeme seçenegini belirlemeniz gerekmektedir. sipariş edilecek ürünler adet yazılarak sepete atma yöntemiyle yapılır.sipariş yaparken veya sepette iken ödeme seçenegini degiştirebilir seçeneklerdeki fiyat farklarını rakamsal olarakta görebilirsiniz.son olarak siparişi ve ödeme seçenegini kontrol ederek  onaya gönderebilirsiniz. onay gelmeden lütfen ödeme yapmayınız. firmamızdan onay geldikten sonra havale yaptığınız bankayı işaretleyerek parayı yatırdığınızı onaylayınız,kredi kartı ödemelerinde firmamız tarafından aranarak emailorder (uzaktan çekim) sistemiyle ödeme alınacaktır. istediginiz siparişler saat 15.30 a kadar aynı gün 15.30 dan sonraki siparişler ertesi gün kargoya verilecektir.kargo mesafenin durumuna göre (yakın bölgelere 1 gün uzak bölgelere  2 gün ilçe ve beldelere ise en geç 3 gün) içerisinde  teslim edilecektir.

Garantili iade gönderileri veya yanlış ürün siparişlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

     Verilen kargo tarihini,kargo ismini,nereden sevkedildigini,sipariş onay formundan takip edebilirsiniz.

 

 

Görüş ve Öneri belirtmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 


HAKKIMIZDAHABERLERFOTOGRAFLARBAYILIKKATALOGILETISIMArena Tasarim
Copyright © 2011 Şark Isıtma ve Soğutma Ltd. Şti.