Anasayfa|Site Haritasi|Üyelik Sayfasi

ÜRÜN ARAMA

Hakkımızda

 

hakki.gif

     ŞARK ISITMA SOĞUTMA PAZARLAMA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 

      Firmamız soğutma ve ısıtma sektörüne 1993 yılında başlamış olup yaklaşık 6000 kalem ürün çeşidiyle sektörde öncü firmalardan biri olmuştur.

      Beyaz eşya yedek parça ve endüstriyel ekipmanları alanında  oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız her geçen gün kendini yenileyerek siz degerli müşterilerimize hizmet etmeye devam edecektir.

KENDİ İTHALATIMIZ SARCOOL MARKA ÜRÜNLER HİZMETİNİZDEDİR.

SOĞUTUCU GAZLAR, KOMPRESSÖRLER,TÜM FAN MOTORLARI, DRAYERLER, TERMOSTATLAR, ERİTME TİMERLER,PTC RÖLE TERMİKLER,GAZ HORTUMLARI, JAKLAR, MANİFOLDLAR, GAZ VANALARI,KLİMA REKORLU KILCALLAR,SİBOPLU BORULAR,ÜNYON VE REKORLAR,KAYNAK TELLERİ,ROLBONT PANEL BUZLUKLAR,SÜPÜRGE MOTORLARI,TELESKOPİK BORULAR,ÇAMAŞIR MAKİNASI POMPALARI,KÖMÜRLER,ÇAMAŞIR-FIRIN VE SEMAVER ISITICILAR,KLİMA KONDANSATÖRLERİ,DÖRT YOLLU VANALAR,VAKUM MOTORLARI, KUMANDALAR, SPLİT KLİMA VANALARI,MONTAJ KİTLERİ,DEKORATİF BANTLAR,ARAMA MOTORUNA SARCOOL YAZARAK VEYA KAMPANYALI ÜRÜNLER SAYFASINDAN ÜRÜN GRUPLARINA GÖRE KATEGORİ SEÇEREK TÜM İTHALATLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

      Firmamız sizlerden aldığı güçle kaliteden ödün vermeden sizlere çok daha uygun fiyatlara ürün temini sağlayacaktır.

      Pazarlama ve satış politikası doğrultusunda İSTANBUL ANKARA ve ELAZIĞ üzerinden türkiyenin her bölgesine gerek kendi araç filomuzla gerek anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleriyle ürün sevkiyatı yapılmaktadır.


HAKKIMIZDAHABERLERFOTOGRAFLARBAYILIKKATALOGILETISIMArena Tasarim
Copyright © 2011 Şark Isıtma ve Soğutma Ltd. Şti.